Profil společnosti

jidelni-stul-hanak-image

OPTIMAL interiéry s.r.o.

Nabízíme produkty české společnosti HANÁK NÁBYTEK a.s., tedy moderní, designové a rustikální kuchyně, luxusní interiérové dveře, obývací pokoje, stoly, ložnice, skříně a šatny, nábytek pro pracovny, dětské i studentské pokoje a koupelnový nábytek. Jako doplňkové služby, v rámci zařizování kompletních interiérů, nabízíme jídelní stoly, židle, sedací soupravy a jiné doplňky.

Pomáháme zákazníkům při navrhování a realizací jejich interiérů a snažíme se plnit jejich přání a představy. Součástí naší filozofie je kvalitní klientský servis a individuální přístup. Naši designeři – technici, jsou vám od počátečního návrhu, přes realizaci až po pozáruční servis k dispozici.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.