Kariéra

Vážíme si vašeho zájmu o spolupráci s naší společností.
V současné chvíli hledáme vhodné kandidáty na níže uvedenou pozici.

Designer / návrhář(ka) / projektant(ka)
Pro studio HANÁK České Budějovice hledáme architekty/odborné prodejce, kteří budou mít na starost návrhy a realizace kompletních interiérů.

Očekáváme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání – technického nebo stavebního směru
• zkušenosti s projektováním a designem
• obchodní talent, příjemné vystupování
• nadstandardní komunikační schopnosti
• ochotu pracovat
• samostatnost a časovou flexibilitu
• cílevědomost, motivaci a zodpovědnost
• ŘP skupiny „B“

Náplň práce:
• návrh a prodej kuchyní a bytového nábytku renomované firmy Hanák nábytek a.s.
• spolupráce s obchodním týmem a výrobou
• zadávání sestav do výroby

Nabízíme:
• zázemí perspektivní a stabilní společnosti
• inspirativní prostředí a tvůrčí podmínky
• motivující platové ohodnocení v závislosti na výkonech
• individuální ocenění přístupu k práci
• přímý kontakt se světovou scénou a neustálý přehled o nastupujících trendech
• nástup možný ihned

Místo pracoviště:
• HANÁK České Budějovice, Pražská 2006/137, 370 10 České Budějovice
• Otevírací doba je od pondělí do pátku 10.00-18.00 hod, v sobotu 9.00-12.00 hod.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis a fotografii na email.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Těšíme se na Vaši odpověď!

Kontakt:
Gabriela Czepcová | info@optimalinteriery.cz | 773 262 711